Protesta e opozitës, gomonia shkon drejt Kryeministrisë

0
42
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Protestuesit kanë zgjedhur një simbolikë për ikjet e qytetarëve nga Shqipëria drejt Anglisë me gomone.

Tashmë gomonia është drejtuar për tek Kryeministria, si simbol i të rinjve që detyrohen të braktisin vendin për shkak të kushteve të këqija të jetesës

Në anët e gomonet shihen flamujt e Shqipërisë dhe Britanisë.

Zjarr Tv Ad