“Qëndro e fortë nusja ime”, kërkesa e Bledi Manes për banorët e BBV, pak para nisjes së spektaklit

0
855
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Bledi Mane, sa ishte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania “u martua” me këngëtaren nga Kosova, Nita Latifi, në “dasmën” që u orgnizua brenda, ku dhe u puthtën.

Mane tashmë ka ca ditë që është larguar nga shtëpia, por siç duket po vazhdon ta ndjek rrugëtimin e këngares Latifi.

Ai ka publikuar një foto të Nitës e cila shihet në bikini brenda shtëpisë, ndërsa afër saj janë dhe dy banoret, Olta dhe Dea, ku ka dhënë sinjale se po e pret jashtë.

“Një arsye më shumë që Olta dhe Dea ta nominojnë Nita Latifin. Qëndro e fortë nusja ime”, ka shkruar gazetari në mes të fotos.

Zjarr Tv Ad