Ra nga lartësia teksa punonte, 26-vjeçari transportohet me urgjencë në spital

0
84
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ditën e sotme (2 shtator), ku një 26-vjeçar ka rënë nga lartësia, teksa ka qenë duke punuar.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Papa Gjon Pali II’, ku 26-vjeçari egjiptian me iniciale A. M. ka rënë nga lartësia dhe është dëmtuar.

Ai është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Zjarr Tv Ad