Rasti i tretë brenda pak kohësh, 30-vjeçari tenton të lëndoj veten në burgun e Drenovës

0
96
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një 30-vjeçar në burgun e Drenovës ka tentuar ti japë fund jetës  pak pas mesnate me një mjet prerës.

I dënuari Pandi Stefo është dëmtuar në pjesën e qafës dhe është në spital në gjendje kritike për jetën.

BalkanWeb raporton  se i burgosuri për trafikim të lëndëve narkotike ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike pas një konflikti me të dënuarit e tjerë.

Ky është rasti i tretë brenda pak kohësh kur një i burgosur tenton të vetëflijohet brenda qelisë.

Zjarr Tv Ad