Sabiani hyn sonte në “Big Brother VIP” për të ndarë Keisin me Kristin? Këngëtari ngre dyshime

0
125
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas romancës së nisur, të Keisit me Kristin Sabiani duket se i ka harruar deklaratat se vajza e tij kishte të gjithë lirinë e botës për të bërë çfarë i do qejfi në “Big Brother VIP”.

Lidhjen e tyre Sabiani e ka kundërshtuar hapur që në momentin që doli në pah lidhja e Kristit jashtë Big Brother VIP. Majde babi i Keisit shkoi deri aty sa fshiu të gjitha fotot me të bijën në Instagram dhe e hoqi nga ndjekesat.

Videot e fundit të Sabianit në TikTok janë sa komike aq edhe thumbuese. Së fundmi ai ka publikuar një vide nën audion:

“Më në fund erdhi momenti që po prisnit. Ka ardhur koha të bëjmë dëme. Do bjmë dëme sot apo jo?”, thuhet në videon e tij.

Sonte është prime i BBV, prandaj ndjekësit po dyshojnë se Sabniai do të futet si surprizë për Keisin, por jo pa dëme.

Zjarr Tv Ad