Shpërthen keq Kristi: Po ta fitojë Luizi BBV, është në dështim Shqipëria, nuk është shembulli i duhur

0
11
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Teksa kanë qenë duke darkuar në oborr, Kristi është shprehur para banorëve të tjerë se Luizi nuk e meriton të fitojë, madje do të ishte një dështim.

“Nëse e fiton Luizi, është në dështim Shqipëria. Ai nuk është shembulli që duhet të shapllet fitues”, u shpreh Kristi.

I pyetur ngs Qetsori se kë banor sheh si shembullin ideal për ta fituar këtë edicion, Kristi e kishte një emër. “Jori. Ajo është ndryshe. Ajo nuk e do me patjetër fitoren”.

Ndërkohë Luizi ishte prezent gjatë gjithë këtij diskutimi, por zgjodhi që thjesht të buzëqeshte teksa i dëgjonte. 

Pas nominimit kokë më kokë me Luizin dhe Maestron, Kristi është prë shume i irrituar dhe ne frike. Si duket Kristi e ka me te veshtire kete rradhe nominimin per shkak se dhe nje her tjeter ai ka qene koke me koke me Maestron dhe ishte ai qe la shtepine e BBV.

Kristi nuk i ndali sulmet ndaj Luizit, ndoshta me synimin qe te fitoje pike duke luajtur perball lojtarit me te forte kete sezon te BBV.

Nga ana tjeter Maestro si fuket e ka kuptuar lojen dhe kto dite eshte afruar shume me Luizin duke perfituar ne kete menyre nje qetesim te fansave te Luizit.

Zjarr Tv Ad