Studenti që për disa momente u bë lojtar i Anglisë (VIDEO)

0
1027
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Për disa momente ishte lojtar i kombëtares angleze. Gjatë një seance stërvitore në prag të miqësores me Turqinë, një djalë i ri arriti të hynte në fushë, teksa skuadra ishte mbledhur aty. Ai mbante veshur uniformën e kombëtares dhe për disa sekonda iu bashkua grupit. Vetëm një anëtar i stafit e zbuloi “mashtruesin”, i cili u largua.

Më pas u mësua se ai ishte një student 18-vjeçar i quajtur Harry Peak dhe që punon part-time si DJ në një radio.

D.I.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X-Dw2Rmf8n0]

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad