Temperaturat e ulëta/ Endacaku gjendet i pajetë në portin e Durrësit

0
5

Një endacak është gjetur i pajetë pranë portit të Durrësit. Ngjarja në fjalë është regjistruar në lagjen 4 të qytetit bregdetar.

Sipas informacioneve të para përsoni është i pastrehë. Sipas policisë viktima është identifikuar dhe quhet Viktor Dhima.