Tërbohen fansat e Luizit : Ja çfar tha Kiara për Butrinit pas pajtimit

0
5986
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi dhe Kiara bënë paqe por fansat ende.
Një video po bëhet virale në rrjet dhe nxitur jo pak komente negative. Në videon në fjalë, shihet Kiara pasi u pajtua me Luizin, duke fshirë dhomën e gjumit teksa këndon një këngë të Butrinit. Bëhet fjalë për këngën “Dale, dale” të cilën duket se Kiara e paska shumë qejf.

Kujtojmë se pak javë më parë ajo ia kërkoi Nitës tia këndonte këtë këngë. Ndoshta e gjitha ka qenë jo qëllimisht dhe Kiara e ka kënduar si një këngë që i pëlqen shumë.

Edhe pse kanë vite të ndarë, Kiara ka folur shpesh për Butrintin në BBBA. Gjë që ka sjellë shumë kritika në drejtim të saj.

Zjarr Tv Ad