Tragjedi në Burrel/ 2-vjeçari ndërron jetë në spital, shfaqi probleme në kopsht

0
59
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë në Burrel, ku një fëmijë i moshës 2-vjeç ka humbur jetën.

Fëmija ishte dërguar në çerdhe nga prindërit e tij, por ka shfaqur probleme shëndetësore.

Sipas uniformave blu, dy edukatore e kanë dërguar në urgjencën e spitalit të Burrelit, por 2-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

“Një fëmijë i mitur i moshës 2-vjeç, në ambientet e çerdhes nr 2, në Burrel ku ishte dërguar nga prindërit ka shfaqur probleme shëndetësore dhe menjëherë është dërguar nga dy edukatore në urgjencën e spitalit të Burrelit. Për pasojë i mituri ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje”, raporton policia.

Zjarr Tv Ad