Tragjedi në Librazhd, mbytet në lumë 11-vjeçari

0
36
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Librazhd. Një 11 vjeçar është mbytur në lumë në fshatin Tokëz.

Trupi i pajetë i 11-vjeçarit u gjet në lumë nga forcat zjarrfikëse.

Mësohet se ai kishte shkuar atje për t’u larë, por fatkeqësisht është mbytur.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 16:15, në fshatin Tokëz, shtetasi A. A., rreth 11 vjeç, banues në Librazhd, dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Rrapun.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen nga lumi, të trupit të pajetë të këtij shtetasi.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Zjarr Tv Ad