U bënë prindër para pak javësh, Labi dhe Qëndresa tregojnë se çfarë i kanë blerë vajzës së tyre

0
15

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Labi dhe Qëndresa duket se po e shijojnë shumë këtë kohë si prindër të rinj, dhe këtë gjë e shohim në postimet që ata bëjnë në rrjetet sociale.

Sot Labi ka postuar foto ku shihet një shtrat i vogël, dhuratë që ia kanë blerë vajzës së tyre.