Veliaj i “trembet” Këlliçit, ndjek live takimet e tij në media dhe takimet me qytetarët (FOTO)

0
197
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Trendi i fushatës së Belind Këlliçit kanë qenë takimet me qytetarët në çdo zonë pa dallim partie . Takimet e Këlliçit ndryshe nga të Veliajt janë takime spontane me qytetar që presin ndryshim dhe jo takime me skenare.

Shpeshher në live të Belind Këlliçit janë futur punonjës Bashkie dhe Drejtora të cilët “përgjojnë” takimet e ndryshme. Por si duket informacioni i dhënë te shefi i tyre nuk ka qenë i plotë.

Ditën e sotme në Live të kandidatit Belind Këlliçi është futur edhe vet Erion Veliaj ku ka ndjekur një pjesë të live të tij. Kjo tregon dobësinë e Veliajt që i trembet Këlliçit në garën e 14 Majit.

Arroganca e tepruar dhe shoqërimi me badigradë në takime elektorale nuk janë ajo çfarë duan qytetarët e Tiranës.

Zjarr Tv Ad