VIDEO/ “Hajde luj qyqek”, Dua Lipa “e djeg” me vallen shqiptare në Ksamil

0
152
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të shijojë pushimet në bregdetin e Jugut. Ajo ka shpëndarë foto dhe video të ndryshme nga pushimet në Shqipëri, ku mesa duket po kalon ditë të paharrueshme.

Ylli i muzikës Pop ka publikuar mbrëmjen e sotme një video ku shfaqet duke kërcyer valle shqiptare me këngën “Hajde luj qyqek”, në sfond, e duke u argëtuar me miqtë e saj.

Ajo duket tejet e entuziazmuar, ndërsa krahas videos shkruan: “Energjia këtë verë”.

Videoja më poshtë:

https://streamable.com/cz78qv

Zjarr Tv Ad