Christina Aguliera me poza të nxehta nga vaska

0
252

Christina Aguliera ka çmendur fansat me fotot e fundit të postuara në Instagram. Këngëtarja u shfaq tepër provokuese dhe seksi duke u larë në vaskë tërësisht e zhveshur. 37-vjeçarja la pak vend për imagjinatën me fotot badhë e zi. Nëna e dy fëmijëve mbuloi në mënyrë strategjike me duar e shkumë ‘pasuritë’ e saj.