Demi Rose di si të ekspozohet

0
1237

Ajo njihet për format e saj trupore bombastike. Dhe Demi Rose i ekspozoi me shumë siguri në vetvete ndërsa shijon pushimet në Cape Verde. Modelja britanike shfaqi format e saj e veshur me bikini të punuara me grep gjatë një udhëtimi në vullkanin e fjetur në ishullin e Sal. Padyshim që 22 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.

Demi Rose Mawby #demirosemawby #brunette #lingerie #sexy #beautiful