E akuzojnë për photoshop, por Kim Kardashian vërteton të kundërtën

0
324

Së fundmi është akuzuar se përdor photoshop në fotot e saj. Por Kim Kardashian po përpiqet të vërtetojë të kundërtën. Ajo ka publikuar foto e video të nxehta për ti vërtetuar fansave se është ‘natyrale’. Ylli i televizioneve ka vënë në pah format e saj bombastike me bikini dhe duket mjaft seksi.