Incident me fustanin, Halsey del pa të brendshme në tapet të kuq

0
620

Halsey është komentuar gjithnjë si e guximshme në zgjedhjet që bën me veshjet. Ndërsa këtë herë duket se ka bërë zgjedhjen e gabuar. Teksa ka qenë duke parakaluar mbrëmjen e kaluar në tapetin e kuq, gjatë eventit amfAR që u zhvillua në New York, këngëtarja 23 vjeçarë bëri që të gjithë sytë të përqëndroheshin tek ajo. Një nga meshkujt pjesëmarrës i shkeli asaj bishtin e fustanit dhe kjo bëri që t’i dukej pjesa intime pasi  nuk kishte veshur të brendshme.