Kejvina “ndez” Instagramin

0
403

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xing me Ermalin” ku çmendi publikun, mediat e rrjetet sociale që nuk pushuan së foluri për të. Kejvina këtë herë ka tërhequr vëmendjen me foto të publikuar në Instagram ku ekspozon dekoltenë dhe shfaqet provokuese.