Nuk ndalet! Emily Ratajkowski nuk lë vend për imagjinatën

0
513

Modelja dhe aktorja Emily Ratajkowski njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë. Së fundmi ajo ka provokuar fansat me foto të nxehta. Por 26-vjeçarja nuk di të ndalet. Bukuroshja e sapomartuar, nuk la vend për imagjinatën, ndërsa mbante veshur një pallto të tejdukshme që i nxirrte në pah gjoksin e saj.