Po luante me biçikletë, rrëzohet e humb jetën i mituri

0
701

Një fëmijë 13 vjeçar ka humbur jetën teksa luante me bicikletë. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në kryeqytet dhe mësohet se i vogli ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 26.05.2017, ne rrugën “Mark Pirta”, shtetasi i mitur Sh.B, vjeç 13, banues në Tiranë, aksidentalisht është rrezuar nga biçikleta me kokë në asfalt dhe për pasojë ka vdekur në spital.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.