A do ta dashuronte Angela rumunin nëse do të ishte i varfër?

0
178
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Angela ka zgjedhur sot që fansat e saj të bëjnë pyetje për të dhe për të ka ardhur një pyetje koxha provokative

Modelja shqiptare, e cila i kishte dhënë fund me bujë beqarisë së saj, derisa disa nga mediat kishin shkruar se ajo është martuar me biznesmenin rumun, Dragos Savulescu.

“A do ta dashuronit burrin e juaj si tani nëse ai do të ishte i varfër?”, ishte pyetja nga një fans për Angelan. Kurse bukuroshja shqiptare nuk ka ngurruar dhe i është përgjigjur:

“Jo. Ndoshta më shumë!”.

Ndryshe për Angela Martini është thënë kohëve të fundit që ka pasur një ndërhyrje kirurgjikale në gjoksin e saj.

 

Zjarr Tv Ad