Pas rrëfimit të Elvanës, personazhet e njohur shqiptarë u bënë bashkë për ta mbështetur

0
71
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas shumë kohësh Elvana Gjata bëri një rikthim në Instagram, i cili pritej me padurim nga fansat dhe publiku. Me anë të një statusi në Instagram, këngëtarja tha disa fjalë zemre që i dedikoheshin sidomos atyre që e mbështetën në këtë periudhë të vështirë për të.

Profili i këngëtares në këtë rrjet social ka qënë shumë i komentuar, për çdo lëvizje të vogël por mesa duket asaj i është dashur pak kohë sa të mbledhë forcat dhe të shprehë edhe njëherë, se është aty për të gjithë fansat dhe njerëzit që e duan.

Zjarr Tv Ad