Abbey Clancy dy muaj pas lindjes, më seksi se kurrë

0
723
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Abbey Clancy u bë nënë për herë të dytë vetëm dy muaj më parë por ajo ka një trup përvëlues dhe super seksi. Në këtë set të nxehtë të bërë në në Majorka të Spanjës, Abbey ka treguar format e saj të mrekullueshme. 29¬vjeçarja ka ekspozuar këmbët e saj kilometrike, e veshur me rroba banje tepër seksi.

Zjarr Tv Ad