“Zhade” heq shaminë dhe pozon me të brendshme

0
748
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...


Ka kaluar shumë kohë, por kjo aktore vazhdon të jetë në formë perfekte trupore. Ajo vjen më e nxehtë se kurrë, është e bukura Giovanna Antonelli e njohur për rolin e famshëm Zhade. Ajo ka bërë një set fotografik me të brendshme ku duket shumë me ndryshe se ç’jeni mësuar ta shihni si protagoniste në serialin “Kloni”.

Zjarr Tv Ad