Andrra do ja bëjë Sinanit “8 me 2”, shikojeni me çifte

0
781
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E kemi parë gjithnjë me një buzëqeshje të ëmbël dhe me një potret mjaft ëngjëllor, të fejuarën e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani.
Megjithatë duket se bukuroshja ka edhe një anë tjetër të saj disi më të egër.
Ajo ka publikuar një foto në Instagramin e saj në të cilën shfaqet me një pushkë gjuetie në dorë.
Aktualisht çifti gjendet në Kumanovë, ndërkohë që priten të lidhen në martesë në fund të muajit gusht.

185761

Zjarr Tv Ad