Artan Hoxha ironizon ndryshimet në qeveri: Trajneri i Ekuadorit duke i shpjeguar shtabit të vet si do dalin kampionë në…

0
28
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një video të Ramës gjatë fushatës elektorale, ku llogariste sa bashki do të fitonte PS-ja.

Ai ka deklaruar se strategu dhe skema e lojës nuk ndryshon, ndërsa lojtarët në fushën e kreut të qeverisë janë të shumtë.

“Pas zhvillimeve te fundit….

Gustavo Julio Alfaro, trajneri i skuadrës kombëtare të Ekuadorit, duke i shpjeguar shtabit të vet, si do të dalin kampion Europë, në Gjermani 2024…

“Penalltitë i gjuajme ne.

Ndonjë penallti mund të bjerë në shtyllë,

por e kemi rregulluar me portierin kundërshtar,

që të hidhet në krahun e kundërt”…

Si përfundim.

Strategu dhe skema e lojës nuk ndryshon.

Lojtarë kemi sa të duash

Kampionati vazhdon…”, ka shkruar gazetari.

Linku i videos:

https://www.facebook.com/watch/?v=967609524074288&t=5

Zjarr Tv Ad