Atë që mbante dikur ne gojë Rama, sot e mban Tahiri! (Video)

0
1031
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Perseritet historia! Dikur e perdori Rama, ndersa sot e perdori ish-ministri i brendshem Saimir Tahiri! Te njejten shprehje me te cilen kryeministri sotem dhe kryetari partise socialiste te asaj kohe beri buje te madhe mesa duket ka vendosur tja perdori ish-vartesi i tij Tahiri “Nuk ka bir nene e bir k*rve qe do me pengoje” u shpreh Tahiri perpara kamerave te televizioneve pasi doli nga salla e kuvendit.

Me poshte po ju rikujtojme dhe njehere fjalimin e dikurshem te kryeministrit Rama duke e krahasuar me fjalimin e Tahirit. Asnje ndryshim apo jo?

Video:

Zjarr Tv Ad