Bradley Cooper dhe Irina Shayk seks në det?

0
1026
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

ITALI- Që çifti më i ri i showbizz-it po përjetojnë një histori dashurie, këtë e dimë. Pasi sapo ata mbërritën në Sardenja të Italisë për pushime, paparacët publikuan dhe fotot e tyre të para me puthje pasiononte e prekje intime.

Më sa duket këta të fundit janë të vendosur ta ndjekin çiftin në çdo lëvizje. Nga disa foto të postuara së fundmi ata aludojnë se Cooper dhe Irina kanë bërë seks në det. 40- vjeçari Bradley duket se s’mund ti heqë duart nga modelja 29-vjeçare dhe kjo për paparacët do të thotë më shumë punë!

Zjarr Tv Ad