Çim Peka: Shyqyr që ndërhyri Edi Rama për këtë kullën, që u mbyll debati për Berishën

0
220
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Çim Peka, thotë se debati për kullën e Berishëve në mes të Tiranës, u mbyll falë ndërhyrjes së Edi Ramës me një reagim të gjatë.

“Per nje jave mediat e Rames dhe Veliaj u hodhen perpjete per te na bindur se kulla ishte e Berishes!

Foli Edioti dhe fiku!

Kane dy dite qe po na thone te kunderten. Kulla eshte Gimit te “Red Bull”, por ju genjyem per llogari te Fikut, Ediotit dhe kunatit”, shkruan Peka.

Kryeministri Edi Rama pak ditë më parë mori publikisht në mbrojtje kullën e Berishëve në mes të Tiranës, duke thënë se ajo do të bëhet shumë e bukur.

Zjarr Tv Ad