FOTOT/ ”Të dh*efsha Italinë”, Luana Vjollca vjen me poza të nxehta nga pushimet në jug të Shqipërisë

0
210
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatoja shqiptare, Luana Vjollca është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ajo është një nga personazhet shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram, Luana numëron mbi dy milionë ndjekës.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa momente edhe nga pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku nuk ka hezituar të shfaqet provokuese teksa shijon një udhëtim me anije.

31-vjeçarja u shfaq tejet joshëse, teksa theksoj linjat në bikini me print dhe makijazh minimal.

Zjarr Tv Ad