Deputeti rus i bën elozhe dhunës së huliganëve: Bravo çuna! Ashtu vazhdoni!

0
749
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Igor Lebedev, pjesëtar i federatës ruse të futbollit si dhe deputet i dumës ruse, i ka bërë elozhe huliganëve, duke i përgëzuar për dhunën që ata kanë treguar dhe ushtruar ndaj tifozëve anglezë, në stadium e në rrugë.

Komentet deputeti i ka bërë në Tëitterin e tij ku ka shkruar:

 “Nuk shoh asgjë të keqe te përleshjet e tifozëve. Kundërpërgjigje e bukur. Bravo ju qoftë djema. Vazhdoni”21

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad