Ditëlindja e Dafina Zeqirit, ja urimi i të dashurit të saj

0
263
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Dafina Zeqiri, feston 31 vjetorin. Mes shumë urimeve, pa dyshim vëmendjen e ka marrë urimi i të dashurit të saj Dj Geek.

Ai ka zgjedhur ta urojë Dafinën me një foto teksa kanë qenë me pushime në një vend përrallor.

“Në këtë ditë speciale, ngre një dolli për ty dhe jetën tënde. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Dj Geek. Ai dhe Dafina u përfolën gjatë për një lidhje, derisa e pranuan me foto dhe dedikime romantike në rrjete sociale.

 

Zjarr Tv Ad