E rëndë në Sarandë, 65-vjeçari ngacmon seksualisht të miturën në banesën e saj

0
115
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia ka arrestuar një 65-vjeçar në Sarandë, i cili kishte tentuar të ngacmonte seksualisht një 16-vjeçare në banesën e saj.

Njoftimi:

Ngacmoi seksualisht një shtetase 16 vjeçe, në banesën e saj, vihet në pranga 65-vjeçari.

Pas marrjes së njoftimit nga një 16-vjeçare, se në banesën e saj kishte hyrë një shtetas që tentonte ta ngacmonte seksualisht, shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë kanë shkuar menjëherë në këtë banesë dhe kanë arrestuar në flagrancë shtetasin S. S., 65 vjeç.

Ndërkaq, në drejtimin e Prokurorisë, vijojnë hetimet për dokumentimin ligjor të përgjegjësisë penale të 65-vjeçarit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Sarandë, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

Zjarr Tv Ad