Flet Jashar Maja pas zbutjes së masës për fisin Rraja: S’dimë ku të ankohemi, sot mund të ishim të vdekur

0
26
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Jashar Maja i cili pak kohë më parë u dhunua me shkopa bejsbolli nga fisi Rraja tha në emisionin Now në Euronews Albania se ai dhe kushëriri i tij mund të kishin vdekur nga dhuna barbare e ushtruar ndaj tyre.

Ai u shpreh se janë dhunuar moralisht dhe fizikisht dhe sot nuk kanë mbrojtje nga askush, as nga shteti.

“Unë nuk di se ku duhet të ankohem dhe ku ta kërkoj të drejtën time. Ai personi vdiq për një grusht atje në Vlorë. Unë dhe vëllai im mund të ishim të vdekur sot, kishte mundësi të ishim viktima. Unë nuk di se ku duhet të ankohem dhe ku ta kërkoj të drejtën time. Ai personi vdiq për një grusht atje në Vlorë. Unë dhe vëllai im mund të ishim të vdekur sot, kishte mundësi të ishim viktima”, – u shpreh Maja.

Zjarr Tv Ad