Gjelat” të kualifikuar në fazën tjetër, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Tunizi-Francë

0
41
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një përballje interesante është ajo mes Tunizisë dhe Francës në orën 16:00.

Francezët tashmë e kanë të siguruar kualifikimin pas dy fitoreve ndaj Australisë dhe Danimarkës.

Për sa i përket Tunizisë, do t’i duhej një çmenduri për të synuar kualifikimin, në duelin ndaj Francës dhe pasi ndodhet në vendin e fundit me 1 pikë.

Zjarr Tv Ad