Gjosha takon zyrtarin e lartë britanik

0
3

Ish deputetja e LSI Klajda Gjosha është takuar më Jon Turner, oficer në zyrën për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe.

Njoftimin për këtë takim ajo e ka ndarë në faqen e saj në facebook.

Ja njoftimi i plotë:

Ishte kënaqësi të takohesha me Z. Jon Turner, oficer në zyrën për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, në Ministrinë e Jashtme të Britanisë së Madhe.

Diskutuam sëbashku mbi aktualitetin politik dhe perspektivën europiane të Shqipërisë. Mirënjohje për mbështetjen që Britania e Madhe i ka dhënë Shqipërisë dhe rajonit tonë ndër vite!

Image