Hapet sondazhi ne Zjarr TV

0
2445
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Redaksia e lajmeve e Zjarr tv duke par zhvilimet ne rajon ku ne maqedoni dhe serbi do te ket zgj te parakoheshme protesta dhe pakenaqesi ne kosov dhe ne vendin tone ne kuader te gjithe reformave te ndermarra nga qeveria me te cilat po ballafaqohen qytetaret.Sot ne orat e par ate mengjesit ,ka realizuar nje sondazh duke hedhur ne sajtin e tv zjarr.tv se cilet nga keta kandidat:edi rama ilir meta,lumezim basha fatmir mediu shpetim idzii do te votonit nqs do te kishte zgjedhje te parakoheshme:
Qe nga oret e par ate mengjesit edhe deri tani numeri I personave qe jane ber pjese e ketij sondazhi vijon te rritet.

Sondashi do te jete I hapur per dy jave deri me dt 12 shkurt.Klikoni ne Zjarr.tv per te votuar te preferuarin tuaj.

Web: http://zjarr.tv/
Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih
Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

Zjarr Tv Ad