360° Gradë -PËRLESHJE NË KUVEND ME MIELL, UJË E VEZË

0
9051
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Artikulli i shkruar më 12/04/2018

Është mbyllur me tensione seanca e sotme parlamentare. Deputetët e opozitës bllokuan foltoren e Kuvendit dhe më pas hodhën në drejtim të Ramës shishe me ujë vezë e miell. Kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi përjashtoi nga seanca Klevis Balliun, Ervin Salianji dhe Flamur Noka.

Në një moment kur drejt ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati iu hodh një vezë, në kundërpërgjigje ministri goditi me shishe.

Rucit iu desh të ndërpriste 5 here seancen parlamentare e cila u mbyll me votimin e ligjeve e marrëveshjeve që ishin në rend dite.

Zjarr Tv Ad