Humbi mbi 10 mijë vota në përballjen me Benet Becin, vjen reagimi i parë nga Bardh Spahia

0
859
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pasi pësoi disfatë me rezultatin në zgjedhjet lokale në Shkodër, Bardh Spahia ka reaguar, duke thyer heshtjen. Në një mesazh në ‘Facebook’ Spahia shprehu mirënjohje për mbështetësit e tij, ndërsa sulmoi maxhorancën.

Ai tha se çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë.

“Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë, ndërsa shpirti i lirë i Shkodrës i ka rezistuar edhe kohëve më të errëta.

Mirënjohje për të gjithë qëndrestarët dhe ata që nuk bëjnë kompromis për lirinë.”, shkruan Bardhi.

Zjarr Tv Ad