“I paudhë, dembel”, ministrja Kumbaro revoltohet me sjelljen e qytetarit dhe e paralajmëron: Po të gjetëm…

0
582
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ministrja e Turizmit Mirela Kumbaro është shprehur e revoltuar me veprimin e një qytetari i cili ka lënë qesen me plehra jashtë koshit, në Vlorë. Mesa duket ky veprim i tij e ka revoltuar tej mase ministren e cila e quan “të paudhë” dhe “dembel”, ndërsa e paralajmëron se do të ndëshkohet sapo të gjendet

“Sapo mbaroi turni i ores 22.00 i pastrimit ne Qytetin e Vlores

Dhe vetem pak minuta me pas Ti dembel qe perton te hedhesh thesin me plehrat e tua ne koshin bosh , e le pisllekun tend ne trotuar

Po çfare borxhi te kemi more… i paudhe

Pastrimi i qytetit, i bregdetit, behet me parate e taksapaguesve shqiptare, edhe me parate e tua more… Nuk e di akoma kush je, por po te gjetem…”, shkruan Kumbaro.

Zjarr Tv Ad