“I quajti banorët e Divjakës k*rva”/ Vjen reagimi i parë nga opozita

0
176
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas video-skandalit të kryebashkiakut të Divjakës Josif Gorrea i cili shau dhe ofendoi banorët të cilët po protestonin kundër plehrave.

‘Dëgjojeni kryetarin e bashkisë së Divjakës Josif Gorreja si komunikon me qytetarët që e votuan! Ky sharlatan nuk e meriton karrigen e kryebashkiakut! Turp!’, shkruan Berisha në Facebook.

https://www.facebook.com/watch/?v=7222012364493428

Zjarr Tv Ad