Instruktorja e fitnesit që ua kalon të gjithave me ‘twerking’ [Video]

0
963
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...
alë performancës energjike të Miley Cyrus me Robin Thicke në VMA 2013, fjala ‘twerking’ tani është një fjalë e famshme në botë.

Dhe lëvizja e tillë e vallëzimit me prapanicë është duke u bërë gjithnjë e më e popullarizuar në botë.

E fundit që i ka mahnitur të gjithë është një instruktore fitnesi e quajtur Lexy Panterra.

Lexy, që është nga Kalifornia, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në botë falë kanalit të saj në YouTube, ku ajo ka ndarë videon e aftësive të saj mbresëlënëse në ‘twerking’.

Shikojeni videon:

Zjarr Tv Ad