Ironia e Manjanit: Më shpejt marrim vesh kë do arrestojë SPAK, se kush ministër do shkarkohet

0
367
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar qeverinë e vendit, ku sipas tij lajmi për arrestimet nga SPAK del më para sesa ndryshimet e posteve në ministri.

Në një reagim në llogarinë e tij në Facebook, Manjani thotë se më shpejt dhe më saktë marrim vesh se kë do të arrestojë SPAK, referuar këtu urdhërit për arrestimin e ish-zv.kryeminsitrit Arben Ahmetaj.

Ironia e tij lidhet me lajmin që sapo kanë raportuar mediet, për shkarkimin e Ministres së Financave, Delina Ibrahimaj.

Reagimi i Ylli Manjanit

Çfarë vendi!

Më shpejt dhe më saktë e marrim vesh se kë do arrestojë SPAK-u, sesa kush shkarkohet dhe emërohet ministër.

Zjarr Tv Ad