Ishin të parkuara, digjen dy makina në Vlorë

0
18
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Dy makina janë përfshirë nga flakët herët mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Bëhet me dije se në lagjen “10 Korriku”, ka marrë flakë automjeti tip “Fiat”, në pronësi të shtetasit F. J., 33 vjeç, banues në Vlorë, ku si pasojë e flakëve të këtij mjeti është djegur pjesërisht edhe mjeti tip “Mercedes-Benc”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 14.05.2022, në lagjen “10 Korriku” Vlorë, ka marë flakë automjeti tip “Fiat”, në pronësi të shtetasit F. J., 33 vjeç, banues në Vlorë, ku si pasojë e flakëve të këtij mjeti është djegur pjesërisht edhe mjeti tip “Mercedes-Benc”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...