“Je gjynah”/ Plas sërish sherri në BBV, Kristi përplaset me Luizin, ja banorja që i ndërhyn për t’i ndarë (Video)

0
87
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Disa prej banorëve u ktheyen kundër Kristit, për shkak se ky i fundit po i shpjegonte Deas, mendimin e tij për gjithë situatën që ndodhi me Efin.

Bledi i tha Kristit se ai po i qahet Deas dhe se ka 40 minuta që merret me këtë muhabet. Jori nga ana tjetër u shpreh se ai ka gjithë ditën me të njëjtin muhabet dhe se përsërit të njëjta fjalë, duke thënë se veprimi ishte bullizëm.

Luizi u tha banorëve ta linin vetëm Kristin, sepse ai është gjynah dhe doli nga dhoma e garderobës. Kristi i tha Jorit se ai ka probleme me lëkurën dhe se nuk mund të rrezikojë me të tilla gjëra, sidomos kur kthehen në tallje.

Zjarr Tv Ad