Karamuço paralajmëron arrestime të forta nga SPAK në gusht: Ka për të qenë bombë atomike

0
645
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Eksperti i sigurisë dhe kriminialistikës, Ervin Karamuço, ka paralajmëruar një tjetër goditje të fortë nga ana e SPAK gjatë muajit gusht.

Në postimin e tij Karamuço, thekson se nëse do të jenë të vërteta ato që thuhen për aksionet që pritet të ndërmarrë SPAK ka për të qenë një “bombë atomike”.

“Kjo bomba e Gushtit, nëse është e vërtetë, më duket se qenka atomike….”, shkruan Karamuço.

Zjarr Tv Ad