Klopp bën gallatë në konferencë, përkthyesi hutohet (VIDEO)

0
972
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Jürgen Klopp bën gallatë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së sotme Villarreal-Liverpool, për gjysmëfinalet e Europa League. Pas një përgjigjeje shumë të gjatë të trajnerit gjerman, përkthyesi e humbet fillin dhe pas pak sekondash hutimi nis të përkthejë në anglisht në vend të spanjishtes, mes të qeshurave të të pranishmëve.

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad