KY ËSHTË DJALOSHI SHQIPTAR QË PO E QUAJNË ‘VËLLAI BINJAK I LUIZ EJLLIT’

0
78
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktualisht është personi më i dashur nga të gjithë pothuajse, më i komentuar e më viral në rrjete sociale. Edhe pse është brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, loja dhe strategjia e tij kanë bërë që jashtë Luizi të jetë i ‘adhuruar’ nga audienca duke qene se eshte banori me i kerkuar ne rrjetet sociale.

Dhe, çfarë do që mund të ndërlidhet me Luizin, vëmendja është në maksimum ku shume prej publikut e fansave te tij tashme ne rrjetin social TikTok kane krijuar video duke vallezuar me hapat qe ben ai me vallezimet qe pelqehen shume.

Madje videot e tilla duke kenduar dhe vallezuar me kenget e tyre i kane shperndare edhe disa kengetari sic eshte Capital T dhe Getoar Selimi ku kane shperndare videot duke kenduar Luizi kenget e tyre me pershkrime te bukura per Luizin i cili eshte komplimentuar disa here nga shume njerez edhe per zerin mahnites qe ai ka dhe kendon kenge te ndryshme. Por, pasi Luizi ka bere floket e bardha kane filluar shume djem qe ta bejne nje gje te tille.

Kështu po ndodh edhe me një 30-vjeçar nga Gjakova që ka një ngjashmëri fizike me të. Ky është Veton Gola. Vetoni ka një tatuazh sikur Luizi, si dhe me gruan e tij ka 10 vite diferencë, ashtu sikurse kanë Luizi me Kiarën. Por, këtë lidhje të dyshes nuk e ka për qejfi.Shiko videon:

Zjarr Tv Ad