Luizi mendon vetëm për të, Kiara-Kristit: S’më rrihet me asnjë tjetër këtu, përveç teje

0
174
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas prime-it të mbrëmshëm, Vëllai i Madh i organizoi një festë banorëve të Big Brother Vip ku të ftuar ishin dy ish-banorët e sezonit të kaluar, PM dhe Dagz.

Party i ofruar nga dy DJ-t, ndryshoi pak dinamikën e shtëpisë pas tensionit të madh të krijuar. Ajo që u pa ishte se Kiara u afrua me Kristin duke i thënë se nuk i rrihej me askënd përveç tij.

Kiara: Po unë pse po rri këtu nuk e diabout, Kristi: Po pse ça do bësh do flesh gjumë? Kiara: Nuk dua asnjë këtu përveç teje! Kristi: Si si? Kiara: Nuk më rrihet me asnjë, u afrova direkt te ty, se di pse. Kristi: Po normal.

Mbrëmjen e kaluar, u zhvillua një votim paraprak, për të parë se cilën mes Kiarës dhe Oltën, duan banorët në shtëpi.Të gjithë banorët, përveç Kiarës dhe Oltës, shkuan në dhomën e rrëfimit dhe dhanë një emër një arsye pse dëshironin që njëra nga vajzat të dalë të shtunën.

8 banorë votuan që Olta të dalë nga shtëpia, ndërsa 4 të tjerë votuan për Kiarën. Kjo e fundit nuk i priti mirë fjalët e Oltës dhe Kristit, të cilët thanë se Kiara nuk bën lojë në shtëpi dhe se ka dhënë më pak në këtë format, krahasuar me Oltën.

Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr për të shijuar këngët që u luajtën nga dy Dj e njohur Pm dhe Dagz, Kiara foli me Kristin dhe Oltën, për tu sqaruar lidhur me argumentin që ata dhanë, për lojën që ajo po bën në shtëpi.

Kristi i tha Kiarës se në syrin e tij, ajo nuk po bën lojë interesante. Nga ana tjetër, Olta tha se ata gjëra që tha në klip, por edhe gjatë spëktaklit, ia kishte thënë 100 herë në sy Kiarës. Kjo e fundit, i dha Kiarës një përqafim dhe i tha të mos kapet kot me fjalët që ajo thotë.

Zjarr Tv Ad